soutěžní družstva - rok 2011 - SDH Bohušovice nad Ohří

Předpověď počasí

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

soutěžní družstva - rok 2011

soutěžní družstva > soutěže
- 27.8.2011 Brozany nad Ohří

Závodní tým ŽENY
Tým byl složen:
Stroj – Nové Dvory
Savice – Klára Sedláčková
Koš – Barbora Johnová
Béčka – Kristýna Rumanováěl
Rozdělovač – Nové Dvory
Pravý proud – Věra Bradnová
Levý proud – Petra Jírová
O pohár sčasem 41,23, umístili na 2.místě

 
- 9.7.2011 Nové Dvory

Závodní tým MUŽI
Závody se běžely dvakrát – O pohár starosty obce a Podřipská liga
Tým byl složen:
Stroj –
Kristýna Jiroušková
Savice –
Klára Sedláčková
Koš – Karel Čapek
Béčka – Martin Šulc
Rozdělovač –
Tomáš Quirsfeld
Pravý proud –
Lukáš Daněk
Levý proud –
Lucie Kaščáková
O pohár s časem 30,57 se umístili na 3.místě
– zatím nejlepší čas na závodech při nástřiku do terčů
Liga – s časem 32,25, 3.místo celkový součet
O pohár strarosty obce 2. místo


Závodní tým ŽENY
Tým byl složen:
Stroj – Kristýna Jiroušková
Savice – Klára Sedláčková
Koš – Barbora Johnová
Béčka – Kristýna Rumanováěl
Rozdělovač – Lucie Kaščáková
Pravý proud – Věra Bradnová
Levý proud – Petra Jírová
O pohár s časem 41,79 se umístili na 4.místě
Liga i přes krásný čas 32,90 diskvalifikace za nezašroubovanou savici

ženy 4. místo - muži 3.místo
- 2.7.2011 Klapý

Závodní tým MUŽI
Závody se běžely jednou, na vývěvu.
Tým byl složen:
Stroj – Tomáš Quirsfeld
Savice – Jaroslav Žalud
Koš – Karel Čapek
Béčka – Martin Šulc
Rozdělovač – Marek Barcal
Pravý proud –Lucie Kaščáková
Levý proud –Lukáš Daněk
Umístili se na 4. místě.

Závodní tým ŽENY
Tým byl složen:
Stroj – Kristýna Jiroušková
Savice – Klára Sedláčková
Koš – Barbora Johnová
Béčka – Kristýna Rumanováěl
Rozdělovač – Lucie Kaščáková
Pravý proud – Věra Bradnová
Levý proud – Petra Jírová
I přez komplikace ca céčkách se děvčata umístili na 3. místě.

 
- 18.6.2011 Trávčice

Závodní tým MUŽI
Závody se běžely na dvakrát a se započítáním lepšího času.:
Tým byl složen:
Stroj – Tomáš Quirsfeld
Savice – Jaroslav Žalud
Koš – Karel Čapek
Béčka – Martin Šulc
Rozdělovač – Marek Barcal
Pravý proud – Milan Walentowicz
Levý proud – Radek Muláček
1.čas 35:67
2.čas 37:41
I přes komplikace se spadlim košem se kluci umístili na hezkém 3. místě.

Závodní tým ŽENY
Závody se běžely podle pravidel  na dvakrát se započítáním lepšího času.
Tým byl složen:
Stroj – Kristýna Jiroušková
Savice – Klára Sedláčková
Koš – Barbora Johnová
Béčka – Kristýna Rumanováěl
Rozdělovač – Tomáš Quirsfeld
Pravý proud – Lucie Kaščáková
Levý proud – Petra Jírová
1.čas 42:31
2.čas 66:55
Dnešní závod se děvčatům vydařil  a vybojovaly si krásné 1.místo

ženy 1. místo - muži 3.místo
- 11.6.2011 Bohušovice nad Ohří

Závody Bohušovice nad Ohří – hasičské slavnosti 135 let
Závodní tým MUŽI
Závody se běžely na dvakrát a se započítáním lepšího času.
Tým byl složen:
Strojník - Tomáš Quirsfeld
Savice - Jaroslav Žalud
Koš - Karel Čapek
Béčka - Martin Šulc
Rozdělovač - Marek Barcal
Levý proud - Milan Walentowicz
Pravý proud - Lukáš Daněk
čas 31:20 a čas 34:62
Rozběhy bez komplikací krásné 1. místo.

Závodní tým ŽENY
Závody se běžely podle pravidel  na dvakrát se započítáním lepšího času,
tým měl opravný rozběh a počítalo se s druhým či třetím časem.
Tým byl složen:
Stroj - Kristýna Jiroušková
Savice - Klára Sedláčková
Koš - Barbora Johnová
Béčka - Kristýna Rumanová
Rozdělovač - vypůjčen  - ženy Lukavec
Levý proud - Lucie Kaščáková
Pravý proud - Petra Jírová
čas druhého rozběhu 39:50
čas třetího rozběhu 65:29
Ženy s drobnými komplikacemi vybojovaly 2. místo.

ženy 2. místo - muži 1.místo
- 28.5.2011 Brozany

Muži vybojovali první místo a odvezli si tak i putovní pohár starosty obce.
složení útoku:
strojník -Krisýna Jiroušková - toto je prosím žena ... :-D asi je lepší než m.ž .... :-D
savice - Jaroslav Žalud
koš - Karel Čapek
béčka - Martin Šulc
rozdělovač - Marek Barcal
pravý proud - Milan Walentowicz
levý proud - Lukáš Daněk

Ženy obsadily fantastické druhe místo!
složení útoku:
Strojnice - Kristýna Jiroušková
Savice - Věra Bradnová
Koš - Bára Johnová
B - Kristýna Rumanová
Rozdělovač - Pavla Schwammbergerová
Pravý útok - Petra Jírová
Levý útok - Lucka Kaščáková
Věrka běžela poprvé savice, ale i tak obsadily děvčata 2.místo

ženy 2. místo - muži 1.místo
- 14.5.2011 Kleneč

Závody Kleneč
Požárního útoku se zúčastnila skupina mužů i žen.
Muži: video
strojník -Krisýna Jiroušková
savice - Jaroslav Žalud
koš - Karel Čapek
béčka - Martin Šulc
rozdělovač - Marek Barcal
pravý proud - Radek Muláček
levý proud - Lukáš Daněk
Muži byli při prvním běhu diskvalifikováni, za nezašroubovanou savici.
Při druhém běhu dosáhli času 31,38 s a umístili se na druhém místě.

Ženy: video
strojník - Kristýna Jiroušková
savice - Klára Sedláčková
koš - Barbora Johnová
béčka - Kristýna Rumanová
rozdělovač - Pavla Schwammbergerová
pravý proud - Věra Bradnová ( Petra Jírová)
levý proud - Lucie Kaščáková
Ženy při prvním běhu dosáhly času 46,60 a při druhém 29,18.
Do výsledného času byl započítán lepší čas. Ženy se umístily na prvním místě.

ženy 1. místo - muži 2.místo
- 7.5.2011 Terezín

Závody Terezín
Požárního útoku se zúčastnili:
strojník - Kristýna Jiroušková
savice
- Jaroslav Žalud
koš - Karel Čapek
béčka - Martin Šulc
rozdělovač - Marek Barcal
pravý proud - Lukáš Daněký
levý proud - Milan Walentowicz

Závod byl rozdělen na dvě disciplíny.
První klasický běh, který družstvo mužů zaběhlo v čase 29,89 s.
Druhý běh, který se běžel tzv. po staru zaběhli muži v čase 53,24 s a za tři přešlapy jim byl udělen trest 30 s.
Celkový čas druhého běhu 83,24 s. Po sečtení času býl celkový čas 113,13.
Muži se umístili na krásném druhém místě.

muži 2.místo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist